MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 9517580

nr 951 7580

Skåp

med glasdörrar, omkring 1900, längd: 125 cm, djup: 55 cm, höjd: 197 cm

Kondition: slitage, skador, saknar glas

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 mars 2015
kl 18:47:41

29/3 21:48:13 1      Vinnande bud